created by UNAGHI TCA

O nas

Na kujawsko-pomorskim rynku nieruchomości funkcjonujemy w różnych formach od 2008 roku. Przez te 11 lat, zrealizowaliśmy szereg projektów, w tym kilka remontów kapitalnych budynków, składających się nawet z 50 lokali. Ewoluowaliśmy, z każdym wykonanym zleceniem nabierając doświadczenia i wiedzy, niezbędnej do wyspecjalizowania się w budowie domów jednorodzinnych. Aktualnie koncentrujemy się wyłącznie na projektach związanych z budową domów energooszczędnych, zarówno w modelu deweloperskim, jak i w modelu „budowanie na żądanie”. Lata doświadczeń pozwoliły nam na przygotowanie własnych projektów budowlanych, dopracowanych w najmniejszych szczegółach. Dzięki ogromowi doświadczeń, czasu zainwestowanemu w ich stworzenie, proces budowy przebiega szybko i sprawnie, przy zachowaniu racjonalnego poziomu kosztów, a w efekcie Klient otrzymuje dom energooszczędny w technologii tradycyjnej o najlepszych parametrach! Dzięki temu możesz zredukować bieżące koszty utrzymania domu nawet o 70%! Sprawdź nasze osiedla, zleć budowę domu na swojej działce, lub kup doskonały projekt i wybuduj we własnym zakresie!  

Nasze motto brzmi:

Budujemy Grono Zadowolonych Klientów i choć wszystkich zawsze zadowolić się nie da, to bardzo się staramy ;)

Jesteśmy dla Ciebie

Dbamy o Twój komfort, psychiczny i fizyczny. Nasza oferta budowana była z myślą o klientach, a nie dostosowywana pod chwilowe oczekiwania rynku. Na każdym etapie współpracy z nami nie zostajesz sam. Wszędzie gdzie to możliwe będziemy prowadzić Cię, abyś jak po sznurku dotarł co celu, którym jest zamieszkanie w nowym, pięknym i komfortowym domu.

Dlaczego my?

Ponieważ lata doświadczeń, tych dobrych i złych, na rynku budowlanym sprawiły, że niewiele może nas jeszcze zaskoczyć. Przetrwaliśmy skoki koniunktury, poradziliśmy sobie z kryzysem gospodarczym. Te doświadczenia pomogły nam zbudować mocną firmę o bardzo twardych zasadach. Dziś nie musimy na siłę zdobywać rynku. Ciężką pracą i zaangażowaniem wypracowaliśmy sobie pozycję i markę. Nie odcinamy kuponów od naszych osiągnięć. Pniemy się wyżej, budujemy coraz nowocześniej, nie konkurujemy z ekipami budowlanymi ceną, a jakością i wyjątkowością produktu jaki otrzymuje Klient! Jest ona potwierdzona referencjami i zadowoleniem klientów! Choć teoretycznie dwa wyglądające tak samo domy są sobie równe, to w praktyce mogą to być dwa zupełnie różne produkty. Oferujemy Ci produkt wyjątkowy, zupełnie inny od dostępnych na rynku! Dzięki wysokiej energooszczędności oraz przemyślanym rozwiązaniom technicznym, każdego roku eksploatacji domu czerpiesz korzyści z dokonanego przez siebie wyboru.

Nasze realizacje